Pracownik robót ziemnych-kanalizacyjnych

Data opublikowania: 31-03-2014 14:43:35 | Imię i nazwisko: Ideal Work | Miejsce: Cieszyn | 637 razy wyświetlane |

IDEAL WORK to marka skoncentrowana na realizacji usługi pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego. Nasza Idea to innowacyjność, nieszablonowość i nowoczesne rozwiązania.

IDEAL WORK jest

częścią grupy kapitałowej IDEAL GROUP, która specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług z obszaru HR. Wieloletnie doświadczenie kadry zarządzającej, pasja i upór w działaniu, wartości i wspólna wizja, to kluczowe i solidne fundamenty Grupy IDEAL.

Dla naszego Klienta, z branży budownictwa drogowego, poszukujemy osoby

na stanowisko:

Miejsce pracy: Cieszyn

Nr ref.: PRZ/03/14/CIE

Opis stanowiska:

-Wykonywanie robót ziemnych

-Przygotowanie odcinków do wykonania wykopów

-Ręczne kopanie rowów pod kable, rury kanalizacyjne

-3-4 osobowe brygady (wraz z brygadzistą)

Wymagania:

-Doświadczenie w robotach ziemnych

-Konieczność posiadania własnej łopaty

-Konieczność posiadania w brygadzie szlifierki i piły kątowej

-Punktualność

-Dobra kondycja fizyczna

-Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

-Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

-Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną z pełnym ubezpieczeniem

-Wynagrodzenie brutto:

-dla brygadzisty: 20,00 zł/godz.

-dla pracownika robót ziemnych: 13,50 zł/godz.

Osoby zainteresowane prosimy o

przesyłanie aplikacji za pomocą formularza.

Ideal Work Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 9209.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych

osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji

procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie

danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych

przez Ideal Work Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie."

Kontakt Ideal Work: Pracownik robót ziemnych-kanalizacyjnych

Wyślij do mnie e-maila z linkami do zarządzać ogłoszeniem
Zamknij X