PRACOWNIK PRODUKCJI - PRACA 14 DNI W MIESIĄCU!

Data opublikowania: 18-08-2017 10:27:48 | Imię i nazwisko: Małgorzata Stachurska | Miejsce: CIESZYN | 221 razy wyświetlane |

OPIS STANOWISKA:

- pakowanie gotowego wyrobów,

- obsługa automatu pakującego,

- realizacja zadań zgodnie z planem
produkcyjnym,

- prowadzenie procesu technologicznego zgodnie z
obowiązującymi procedurami,

- dbałość o powierzone mienie i porządek na
stanowisku pracy.

WYMAGANIA:

- motywacja do
pracy,

- sprawność manualna,

- dyspozycyjność do pracy w systemie równoważnym
i podstawowym,

- książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowości
jej wyrobienia.

FIRMA OFERUJE:

- nowy system wynagrodzeń,

- nowa atrakcyjna ścieżka kariery,

- premie i słodkie deputaty,

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o
umowę o pracę tymczasową,

- praca w przyjaznym i dynamicznym zespole,

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w
międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- możliwość
zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta,

- pracę w systemie
zmianowym,

- pracę 14 dni w miesiącu
po 12 godzin - pełny etat,

- stały grafik,

- dostęp do programu benefitów pracowniczych Manpower (m.in. karta
multisport).

Masz pytania? Zainteresowała Cię oferta?

Zadzwoń:

604054767

698683549

Napisz:

praca.cieszyn@manpower.pl

Przyjdź na spotkanie:

każdy WTOREK co tydzień, godz. 8:00, na ul. Liburnia
15 w Cieszynie (firma Mondelez).

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 412.

Kontakt Małgorzata Stachurska: PRACOWNIK PRODUKCJI - PRACA 14 DNI W MIESIĄCU!

Wyślij do mnie e-maila z linkami do zarządzać ogłoszeniem
Zamknij X