PRACOWNIK PRODUKCJI

Data opublikowania: 09-12-2016 16:06:57 | Imię i nazwisko: Małgorzata Stachurska | Miejsce: CIESZYN | 285 razy wyświetlane |

Manpower Group Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (numer certyfikatu 412). Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI
Nr Ref : PP/038/TMS Miejsce pracy: Cieszyn

Główne zadania na stanowisku:

- Manualne pakowanie wyrobów czekoladowych do kartonów.
- Zapewnienie ciągłości procesu pakowania.
- Zapewnienie określonych norm jakości i ilości.

Od kandydatów oczekujemy:
- Motywacji do pracy.
- Sprawności manualnej.
- Dbałości o bezpieczeństwo i jakość produktów.
- Dyspozycyjności do pracy w systemie równoważnym
- Książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub gotowości jej wyrobienia.

Wybranym kandydatom oferujemy:

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
- Długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę.
- Wynagrodzenie zasadnicze oraz deputaty i premie
- Możliwość zatrudnienia na dłuższy okres czasu.

Dodatkowe informacje:
Prosimy o przesyłanie CV na adres: mondelez.cieszyn@manpower.pl w tytule wpisując Pracownik produkcji. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Telefon kontaktowy: 604054767

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.

Kontakt Małgorzata Stachurska: PRACOWNIK PRODUKCJI

Telefon: 604054767

Wyślij do mnie e-maila z linkami do zarządzać ogłoszeniem
Zamknij X