Poszukujemy opiekuna finansowego do oddziału Kasy Stefczyka w Cieszynie

Data opublikowania: 29-04-2014 15:42:56 | Imię i nazwisko: Katarzyna Heluszka | Miejsce: Cieszyn | 619 razy wyświetlane |

Obecnie
poszukujemy Kandydata na stanowisko:

OPIEKUN
FINANSOWY

Miejsce
pracy: Cieszyn

Zadania:

? pozyskiwanie
i profesjonalna obsługa klientów w zakresie świadczonych usług

? dokonywanie
operacji gotówkowych i bezgotówkowych

? aktywna sprzedaż
produktów finansowych

? udział w akcjach
marketingowych

? sporządzanie
dokumentacji w zakresie świadczonych usług

? kształtowanie
pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

wykształcenie średnie

doświadczenie w obsłudze klienta, mile widziane w branży
finansowej

znajomość pakietu MS Office

entuzjazm w realizacji powierzonych zadań

umiejętność rozwiązywania problemów

umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji
z klientami

komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w
oparciu o umowę o pracę

kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy

możliwość podnoszenia
kwalifikacji zawodowych

udział w budowaniu wysokiej
pozycji firmy na rynku usług finansowych

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie CV oraz
listu motywacyjnego z zaznaczonym w tytule wiadomości miejscem pracy.

Prosimy o
umieszczenie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z
ustawa z 29.08.1997 r. o ochronie
danych osobowych,( DZ. U. z 2002 r. ,Nr 101,Poz.926 ze zm.?)

Informujemy,
że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kontakt Katarzyna Heluszka: Poszukujemy opiekuna finansowego do oddziału Kasy Stefczyka w Cieszynie

Wyślij do mnie e-maila z linkami do zarządzać ogłoszeniem
Zamknij X