Sprzedawca w mięsnym - Cieszyn

Data opublikowania: 01-08-2018 09:31:18 | Imię i nazwisko: Madej Wróbel | Miejsce: Cieszyn | 68 razy wyświetlane |

Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży wędliniarskiej Madej Wróbel

Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

Sprzedawca w Sklepie Mięsno-Wędliniarskim
miejsce pracy:

Cieszyn, UL. LIBURNIA 28 - Kaufland

OBOWIĄZKI:
· obsługa klienta

· sprzedaż produktów z branży wędliniarskiej
dbanie o wizerunek firmy

OFERUJEMY:
wynagrodzenie od 2300 zł brutto / miesięcznie

pracę w systemie 2 zmianowym
zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na

rynku
stabilne warunki zatrudnienia
długotrwałą współpracę
możliwość rozwoju zawodowego
przyjazną atmosferę w pracy

OCZEKUJEMY:
mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej
umiejętności pracy w zespole
mile widziane doświadczenie w sprzedaży
gotowość do pracy w weekendy
książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

lub gotowość do jej wyrobienia

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV na mail rekrutacja@madejwrobel.pl w tytule wpisując Sprzedawca Cieszyn Madej Wróbel

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Osoby zainteresowane udziałem w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez spółkę Madej Wróbel Spółka z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej (41-700) ul. Magazynowa 45, prosimy o zamieszczenie w dokumentacji aplikacyjnej następującej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w

dokumentacji aplikacyjnej (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji

prowadzonych przez spółkę
Madej Wróbel Spółka z o.o. z siedzibą w Rudzie

Śląskiej (41-700) ul. Magazynowa 45.

Klauzula informacyjna:

Administrator danych

Madej Wróbel Spółka z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej (41-700) ul. Magazynowa 45

Cele przetwarzania

prowadzenie procesu rekrutacji na

stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę, a także dla potrzeb przyszłych

rekrutacji (w przypadku wyrażenia zgody w tym zakresie)

Podstawy prawne przetwarzania

przepis prawa (art. 221 Kodeksu

pracy)

podjęcie działań zmierzających do zawarcia

umowy

Twoja zgoda

nasz uzasadniony interes

Odbiorcy danych

dostawcy
usług, z których usług korzystamy przy przetwarzaniu Twoich danych, w tym w

szczególności administratorzy portali za pośrednictwem, których przesyłasz

nam swoje CV

Prawa związane z przetwarzaniem

danych·

prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania,

usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania·

inne prawa określone w informacji szczegółowej

Kontakt Madej Wróbel: Sprzedawca w mięsnym - Cieszyn

Wyślij do mnie e-maila z linkami do zarządzać ogłoszeniem
Zamknij X