SPECJALISTA DS. ROZWOJU RYNKU NA CZECHY

Data opublikowania: 16-07-2014 15:10:55 | Imię i nazwisko: Paulina Domańska | Miejsce: Cieszyn | 504 razy wyświetlane |

Propharma Sp. z o.o.

Jesteśmy importerem, dystrybutorem produktów naturalnych o udokumentowanych lub znanych właściwościach pro-zdrowotnych, niskim stopniu przetworzenia i ingerencji chemicznej. Dążymy do tego, aby nasze usługi i produkty pomagały naszym klientom w utrzymaniu ich dobrego zdrowia i samopoczucia.

Obecnie poszukujemy najlepszych kandydatów / kandydatek do pracy w naszym zespole, na stanowisku:

SPECJALISTA

DS. ROZWOJU RYNKU NA CZECHY (Rekrutacja w Warszawie)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

? Sprzedaż i promocja produktów firmy na terenie Republiki Czeskiej;

? Telefoniczna i mailowa obsługa klienta w języku czeskim;

? Prowadzenie małego magazynu i biura w Cieszynie;

? Przygotowywanie zamówień do wysyłki;

? Współpraca z kurierem;

? Planowanie, codzienna realizacja zadań, regularne raportowanie;

? Kontrola i raportowanie stanu magazynowego;

? Realizowanie strategii promocyjnej firmy;

? Przygotowywanie ofert w języku czeskim;

? Aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów;

? Edukacja Klientów firmy.

WYMAGANIA:

? Biegła znajomość języka czeskiego w mowie i piśmie;

? Wykształcenie wyższe preferowane kierunki-medyczne, biologiczno-chemiczne, technologia żywności, dietetyka;

? Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta;

? Wysokie zdolności organizacyjne;

? Samodzielność w podejmowaniu działań i samodyscyplina;

? Rzetelność w wykonywaniu powierzonej pracy;

? Znajomość gamy produktów firmy Propharma;

? Otwartość w kontaktach międzyludzkich;

? Obsługa MS Office;

? Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;

? Prawo jazdy kat. B ? będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

? Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

? Motywujące wynagrodzenie;

? Pakiet socjalny;

? Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;

? Zaufanie, niezbędne wsparcie w realizacji powierzonych zadań;

? Samodzielną, odpowiedzialną i wymagającą uniwersalności współpracę z firmą o wyjątkowej kulturze organizacyjnej, mającą w swoim portfolio unikalne produkty o niepodważalnej renomie.

Osoby zainteresowane prosimy o pilne przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@pro-pharma.pl

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Zapraszamy na naszą stronę: www.http://pro-pharma.pl/

Prosimy o dopisanie

następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt Paulina Domańska: SPECJALISTA DS. ROZWOJU RYNKU NA CZECHY

Telefon: 22 266 85 9

Wyślij do mnie e-maila z linkami do zarządzać ogłoszeniem
Zamknij X