Mobilny Merchandiser - Cieszyn

Data opublikowania: 25-01-2013 11:28:50 | Imię i nazwisko: Krzysztof Magdziorz | Miejsce: Cieszyn | 989 razy wyświetlane |

Polska Grupa Merchandisingowa powstała w 2005 roku. Dzięki
znajomości rynku, wiedzy i niestandardowemu podejściu, bardzo szybko znalazła
się w branżowej czołówce. Tę pozycję utrzymuje do dziś, nieustannie rozwijając
i doskonaląc metody oraz narzędzia pracy. Odpowiadając na oczekiwania naszych
Klientów, dopasowujemy ofertę do ich potrzeb. Z pełnym profesjonalizmem,
stawiamy na proste i skuteczne rozwiązania.

Aktualnie dla jednego z naszych największych Klientów
poszukujemy osoby na stanowisko:

Mobilny
Merchandiser

Miejsce pracy: Cieszyn

ZADANIA:

  • Praca wraz z Przedstawicielem
    Handlowym, który wyznacza zadania;
  • Obsługa akcji promocyjnych i
    wystaw sklepowych;
  • Wykładanie towaru;
  • Dbanie o ekspozycję towarów;
  • Raportowanie wyników pracy;

WYMAGANIA:

  • Minimum 3-miesięczne
    doświadczenie na stanowisku Merchandisera ? warunek konieczny;
  • Książeczka zdrowia (badania
    ogólne, SANEPID);
  • Status ucznia/studenta;
  • Telefon komórkowy z możliwością
    zrobienia zdjęć;
  • Dostęp do Internetu;
  • Dobra znajomość obsługi
    komputera oraz pakietu MS Office;
  • Duża motywacja do pracy;

OFERUJEMY:

  • Szkolenie wprowadzające;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy
    zlecenie;
  • Praca od marca do lipca z
    możliwością nawiązania długotrwałej współpracy;
  • Praca od poniedziałku do piątku
    w pełnym wymiarze czasu pracy (8 godz. dziennie).

Zainteresowane osoby prosimy o podanie STANOWISKA I
MIEJSCOWOŚCI w tytule maila
i kierowanie aplikacji na
adres:

krzysztof.magdziorz@pgm.net.pl

Do aplikacji proszę dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb
procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia
27.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Kontakt Krzysztof Magdziorz: Mobilny Merchandiser - Cieszyn

Wyślij do mnie e-maila z linkami do zarządzać ogłoszeniem
Zamknij X