Malarz Cieszyn Marklowice

Data opublikowania: 05-03-2014 09:45:03 | Imię i nazwisko: Zbigniew Wierciński | Miejsce: Cieszyn | 606 razy wyświetlane |

W związku z intensywnym rozwojem firmy zatrudnimy do pracy robotnika gospodarczego - malarza.

Praca w Cieszynie Marklowicach. Malowanie biur, korytarzy, hal produkcyjnych, pasów itp.

Zakres obowiązków:
- Malowanie biur, korytarzy, hal produkcyjnych, pasów itp.
- Praca od poniedziałku do piątku 8h dziennie

Wymagania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku (malowanie hal, biur, itp).
- Aktualne badania wysokościowe

Oferujemy:

- Pracę na umowę zlecenie - stawka miesięczna ok 1500 zł netto.
- Praca na okres 6 miesięcy

Kontakt Zbigniew Wierciński: Malarz Cieszyn Marklowice

Telefon: 504 257 056

Wyślij do mnie e-maila z linkami do zarządzać ogłoszeniem
Zamknij X