Doradca klienta-sprzedawca IT/MM

Data opublikowania: 08-08-2016 10:24:31 | Imię i nazwisko: Terg | Miejsce: cieszyn | 349 razy wyświetlane |

Miejsce
pracy: Cieszyn

Jakie
będą Twoje zadania?

Pracując u nas na dziale
IT/MM będziesz zajmował się sprzedażą takich produktów jak np. smartfony,
tablety, komputery, aparaty, kamery, konsole do gier, nawigacje itp.
Odpowiedzialny będziesz za kompleksową obsługę Klienta i pracę według
najwyższych standardów.

Jeżeli jesteś pasjonatem
nowych technologii jest to praca idealna do Ciebie!

Jeżeli
jesteś osobą, która:

  • chce się rozwijać i poznawać techniki
    sprzedaży

  • uwielbia rozmawiać z ludźmi i obsługa Klienta
    to dla Ciebie przyjemność

  • jeżeli posiadasz doświadczenie w sprzedaży lub
    bezpośredniej obsłudze Klienta to jesteś u nas mile widziany

  • nigdy nie byłeś karany

Dołącz do nas!

Co możesz
zyskać pracując u nas?

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujący
    system premiowy uzależniony od Twoich wyników

  • gwarantujemy szeroką gamę szkoleń, które dadzą
    Ci możliwość rozwoju osobistego

  • stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej
    pozycji na rynku

  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich

  • możliwość skorzystania z pakietów w postaci
    karty MultiSport

Prosimy o składanie swojej aplikacji (CV i listu
motywacyjnego) poprzez stronę
www.mediaexpert.pl. W zakładce INFORMACJE ? PRACA (zamieszczona na dole strony internetowej)
proszę o wybranie interesującej Państwa oferty i zaaplikowanie na nią za pomocą
przycisku ?Aplikuj?.

Kontakt Terg: Doradca klienta-sprzedawca IT/MM

Wyślij do mnie e-maila z linkami do zarządzać ogłoszeniem
Zamknij X