Customer Service Advisor with Czech

Data opublikowania: 05-07-2016 15:46:18 | Imię i nazwisko: haer-doradztwo personalne | Miejsce: Szczecin | 412 razy wyświetlane |

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Szczecin

Obowiązki:

Telefoniczna oraz mailowa obsługa klientów biznesowych i indywidualnych firmy.

Stanowisko koncentruje się na wychodzących połączeniach telefonicznych, ale także połączeniach przychodzących i działaniach doradczych w ramach oferty firmy.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie,

- w pełni płatne, ok. 4 tygodniowe szkolenie wdrażające,

- wysokie wynagrodzenie,

- ciekawe systemy premiowe,

- program benefitów pracowniczych,

Wymagania:

- płynna znajomość języka czeskiego (warunek konieczny),

- mile widziana bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (B2),

Prosimy o przesłanie CV oraz klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Przesłanie zgody jest dobrowolne. Dane wykorzystane będą wyłącznie na potrzeby procesu rekrutacji. W każdej chwili przysługuje Państwu możliwość dostępu do danych, ich zmiany lub wycofania danych z bazy. Państwa dane będą umieszczone w bazie firmy haer-Doradztwo Personalne, z siedzibą w Tarnowie, ul. Paderewskiego 6, 33-100 Tarnów.

Kontakt haer-doradztwo personalne: Customer Service Advisor with Czech

Telefon: 784022284

Wyślij do mnie e-maila z linkami do zarządzać ogłoszeniem
Zamknij X