ACCOUNT MANAGER ze znajomością języka czeskiego

Data opublikowania: 20-01-2014 14:07:05 | Imię i nazwisko: Mikołaj Antoniak | Miejsce: Cieszyn | 832 razy wyświetlane |

Wymagamy:

? ZAANGAŻOWANIA I CHĘCI DO PRACY!

? Znajomości języka CZESKIEGO w stopniu zaawansowanym

? Znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym

? Samodzielności w działaniu

? Doświadczenia w obsłudze Klienta Biznesowego

? Swobody w korzystaniu aplikacji pakietu MS Office oraz narzędzi internetowych

? Zdolności interpersonalnych

? Dobrej prezencji i wysokiej kultury osobistej

? Kreatywności w działaniu

? Dobrej organizacji pracy

? Ukończonych studiów wyższych / ew. status studencki

Mile widziane doświadczenie:

? w realizacji eventów po stronie agencji lub Klienta

? podczas negocjacji z Klientem

? zawodowe związane z pracą na stanowisku event/account manager

Obowiązki:

? utrzymywanie relacji z Klientami i Partnerami agencji

? śledzenie trendów związanych z rozwojem rynku eventowego

? nadzór nad aktualizacją bazy danych

? poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów

? współtworzenie kosztorysów i planów budżetowych

? przygotowywanie raportów z realizacji projektów

? udział w realizacji różnorodnych projektów z branży eventowej

Gwarantujemy:

? dobrą atmosferę pracy oraz wiele wyzwań

? atrakcyjne wynagrodzenie

? pracę z dużymi Klientami w dynamicznie rozwijającej się branży eventowej

? po okresie próbnym umowę o pracę

? stały kontakt z językami obcymi

CV ze zdjęciem proszę przesyłac na maila: praca@12stopni.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z
dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002
r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez G-force z siedzibą w
Warszawie."

Kontakt Mikołaj Antoniak: ACCOUNT MANAGER ze znajomością języka czeskiego

Telefon: 602458579

Wyślij do mnie e-maila z linkami do zarządzać ogłoszeniem
Zamknij X